NaturaMed Pharmaceuticals

Spolupráce s Rakovina věc veřejná

Společnost NaturaMed Pharmaceuticals nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní a čistě přírodní doplňky stravy, které mají řadu pozitivních účinků na lidský organismus. Ve spojitosti s tím také zdůrazňujeme důležitost zdravého životního stylu, který by každý z nás měl dodržovat.

Jedním z velikých strašáků moderní doby je slovo rakovina. Bez ohledu na stádium nebo konkrétní druh onemocnění, je toto slovo vždy spojeno s vysoce negativními pocity a její výskyt může být důsledkem právě špatného životního stylu.
Protože v naší společnosti cítíme jistou sociální zodpovědnost, rozhodli jsme se pro silnou podporu nadace Rakovina věc veřejná, což je nezisková organizace zabývající se financováním výzkumu rakoviny, který probíhá v Laboratoři experimentální medicíny při Lékařské fakultě Univerzity Palackého a Fakultní nemocnice v Olomouci.

S nadací Rakovina věc veřejná spolupracuje celá řada známých osobností, mezi které například patří modelka Vlaďka Erbová, fotbalista Tomáš Řepka nebo zpěvák Láďa Kerndl.
Díky této spolupráci a podpoře ze strany partnerů se daří každým rokem přispívat nemalou částkou na výzkum rakoviny a pomáhat tak v boji proti tomuto onemocnění.

Více o aktivitách a nadaci samotné se můžete dočíst na oficiálních stránkách nadace.

Jsme v NaturaMedu hrdi, že patříme mezi hlavní partnery právě této nadace a přispíváme na tento velice důležitý výzkum.

Přehled posledních akcí nadace:

 

24.11.2015

Benefiční kalendář 2016 pro nadaci Rakovina věc veřejná

V kalendáři pro rok 2016 najdete fotografie od ředitele dalšího generálního partnera Rakovina věc veřejná Ing. Laszla Jankovicse,  který se zabývá focením přírody, krajin, zvířat i makro snímků.

Více


8.11.2015

Benefiční galavečer v olomouckém NH Collection Congress Hotel

Dne 7.11. proběhl v olomouckém hotelu NH Collection Congress další z benefičních večerů nadace Rakovina věc veřejná. Naturamed Pharmaceuticals je jedním z generálních partnerů nadace a proto je rád, že benefici v letošním roce svou přítomností podpořili šéfkuchař hollywoodských celebrit Roman Hadrbolec, MISS Earth 2012 Tereza Fajksová, česká MISS World 2014 Tereza Skoumalová a samozřejmě česká MISS 2014 Gabriela Franková, která byla tváří celého večera.

Více


8.9.2015

Slavnostní vyhlášení projektu „Pošli příběh“ ve Žlutých lázních v Praze

Dne 7.9.2015 se ve Žlutých lázních v Praze konal již 4. ročník slavnostního vyhlášení projektu nadace Rakovina věc veřejná – Pošli příběh. Sportovně-preventivní odpoledne proběhlo v letošním roce pod názvem „Hýčkej si své zdraví“. Děkujeme za podporu osobnostem, kteří nadaci Rakovina věc veřejná podpořili. Dostavil se i badmintonista Petr Koukal a úspěšná biatonistka a držitelka dvou stříbrných olympijských medailí Gabriela Soukalová.

Více


15.7.2015

Nový partner nadace – Kancelář ombudsmana pro zdraví

Rodina partnerů nadace Věc veřejná se dále rozrůstá. Ke sponzorům se přidala Kancelář ombudsmana pro zdraví. Jejím zakladatelem je MUDr. Martin Jan Stránský, který pracuje jako lékař a zdravotnický poradce s mezinárodní působností. Jeho služby jsou bezplatné. Nabízí informace a poradenství všem občanům – nejen pacientům, ale i zdravotníkům a zdravotnickým zařízením. Hlavním cílem Kanceláře ombudsmana pro zdraví je posunout podmínky ve zdravotnictví na takovou úroveň, aby se jednoho dne stala nadbytečnou.

Více


8.7.2015

Nový partner nadace – Právě teď! o.p.s.

Nový partner nadace Rakovina věc veřejná. Zaměřením Právě teď! o.p.s. je změna vnímání problematiky stárnutí a stáří. Každoročně pořádají mj. akci ZÁŘÍME aneb Akčně Mezigeneračně, která nabízí originální program pro všechny generace. Populární jsou pobytové Senior Campy 55+ i autorský aktivizační koncept „Trénuj hlavu, trénu tělo, aby zdraví vydrželo“.

Více


<strong11.6.2015

Nový partner nadace – Czech4monte

Tým Czech4monte, který startuje v legendární automobilové soutěži Rallye Monte Carlo Historique 2016 (27. ledna – 3. února) s českým youngtimerem Škodou 110L se stal novým partnerem nadace Rakovina věc veřejná.

Více


18.5.2015

3. ročník charitativní jízdy Moto klubu Wanted RC

Dne 25.4. 2015 proběhl již třetí ročník charitativní jízdy Moto klubu Wanted pro nadaci Rakovina věc veřejná, kteří opět přijeli v čele s Josefem Kašparem. WANTED je Riding Club, který vznikl jako spolek přátel cestování na motorkách, na vlastní žádost získal náš klub povolení nosit označení názvu klubu „WANTED“ na zádech vesty od českého královského MC klubu Hells Angels MC.

Více


14.3.2015

Recitál Edity Gruberové podpoří nadaci Rakovina věc veřejná

V Dvořákově síni v pražském Rudolfinu proběhne 8. května 2015 recitál známé slovenské sopranistky Edity Gruberové. Na klavír ji doprovodí Peter Valentovič.

Více


 14.12.2014

Benefiční kalendář 2015 pro nadaci Rakovina věc veřejná

V kalendáři pro rok 2015 se nachází rozmanitý výběr fotografií ze všech ročních období, a to nejen z Čech, ale i dalších zemí. Cílem objektivu fotografa se staly zvířata, krajiny i rostliny. V kalendáří se objevují i velice efektní makro snímky.

Více


 2.12.2014

Benefiční večer v Clarion Congress Hotelu Olomouc

Dne 29.11. 2014 se uskutečníl benefiční večer s módní přehlídkou Petry Ballvínové a její značky TIQE v Clarion Congress Hotelu Olomouc. Večerem hosty provedl herec a moderátor Tomáš Matonoha a hlavní tváří přehlídky byla Česká MISS 2014 Gabriela Franková

Více


 22.10.2014

Slavnostní benefice v Trojském zámečku Praha

Dne 6.11. 2014 se konala slavnostní benefice nadace Rakovina věc veřejná v Trojském zámečku Praha. Samostatný článek o této akci naleznete zde.


 10.7.2014

Portál Štědrý nákup – Nový partner nadace

Díky nově získanému partneru nás můžete podpořit při nakupovat ve svých oblíbených eshopech a část z Vaší objednávky půjde na dobročinné účely. Jedním kliknutím tak můžete darovat stovky až tisíce korun.

Více


2.7.2014

Pošli příběh – Divadelní představení a setkání

Srdečně vás zveme na 5. ročník setkání v rámci projektu Pošli příběh, které se bude konat v září v divadle Šantovka v Olomouci.
Během večera se můžete těšit na úšpěšné divadelní představení Košičan 3 originálního autorského divadla VOSTO5, hosta večera, olomouckého patriota a muzikanta pana Richarda Pogodu. V závěrečné diskuzi si můžete pohovořit i s panem profesorem Vladimírem Mihálem, předsedou správní rady nadace Rakovina věc veřejná a přednostou olomoucké Dětské kliniky v Olomouci.

Více


30.5.2014

Celé Česko čte dětem

Nadace Rakovina věc veřejná podpořila celostátní projekt Celé česko čte dětem. Dne 29. 5. 2014 se v olomouckém Divadle na Šantovce uskutečnilo slavnostní zahájení 4. TÝDNE ČTENÍ DĚTEM v rámci celostátního projektu „CELÉ ČESKÉ ČTE DĚTEM“ pod záštitou Ministerstva kultury ČR, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchov ČR a Národní knihovny ČR.

Více