Pomozte nám získat Cenu popularity.

Pomozte nám získat Cenu popularity.

2 minuty čtení 1167

Letos se s NaturaMed pokoušíme v soutěži Shop roku 2023 získat Cenu popularity. Proč? Poslední dobou od Vás, našich zákazníků, získáváme opravdu úžasnou zpětnou vazbu, které si obrovsky vážíme.

Věříme, že by umístění v Ceně popularity přineslo NaturaMed větší prostor pro šíření osvěty zdravého životního stylu a nových trendů v oblasti doplňků stravy. Chceme se totiž i v budoucnu významně podílet na celkovém zlepšování zdraví společnosti. To je důvod, proč u nás má každý možnost získávat na měsíc (někdy i na rok) doplňky stravy, které skutečně účinkují, zdarma.

Co je Cena popularity? Jde o jednu z kategorií prestižní soutěže Shop roku, která každý rok oceňuje ty nejlepší české e-shopy. V Ceně popularity rozhodujete vy, zákazníci!

Nemůžeme a ani nechceme vás nutit, abyste svůj hlas odevzdali právě nám, ale říkali jsme si, že byste možná rádi ocenili své oblíbené internetové prodejce. A pokud je mezi nimi i NaturaMed, tak tím větší nám udělá radost, když se hlasování zúčastníte.

Co pro to musíte udělat? Stačí kliknout na TENTO ODKAZ, napsat do prvních tří políček názvy oblíbených e-shopů, přidat váš e-mail a hlas odeslat. Následně ještě v e-mailu, který vám obratem přijde, svou volbu potvrdit. Je to jednoduché.

Vaše komentáře

Helena

Užívám Omega Marine Premium a je mě fajn je to dobré. Děkuji

Jaroslav kabát

Velmi poučné rád se podívám na vaše stránky

Přidat komentář

Sdílet
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna
image/svg+xml ?