Laboratoř

O produktech

Zde můžete najít všechny výstupy z testů naších produktů, které si necháváme testovat nezávislou laboratoří SVÚ Olomouc.

Je pro nás zásadní mít co nejprofesionálnější přístup na trhu. Za nejdůležitější věc považujeme maximální možnou kvalitu produktů, a veškerá související tvrzení musejí být vědecky podložena. Z toho důvodu zasíláme namátkově některá balení produktů do Státního veterinárního ústavu, přestože je to nad rámec našich povinností.

Státní veterinární ústav Olomouc je nejvyšší odborná organizace, která se zabývá rozsáhlou diagnostikou potravin. V případě našich výrobků pravidelně testujeme jednotlivé šarže, nejčastěji pak nejprodávanější produkt OmegaMarine Forte+. Proces zahrnuje inspekci a následnou certifikaci obsahu vitamínu D a nenasycených mastných kyselin EPA a DHA na základě laboratorních výsledků.

V této sekci naleznete výsledky těchto testování produktu OmegaMarine Forte+, konkrétně šarže, které přicházejí na trh od začátku roku 2020.

Seznam výsledků testování

On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna