Polární záře

Vysoce kvalitní produkty

- zdokumentovaný efekt
V tomto nádherném a čistém prostředí na norských Vesterálech žijí lidé, kteří pracují na tom, aby mohli zákazníci v České republice okusit sílu zdejší přírody a posílit tak své zdraví.
Vědec
GMP

Vyrábíme dle nejpřísnějších norem

Když si vyberete některý z našich produktů, můžete se spolehnout na to, že dostanete jen ty nejkvalitnější doplňky stravy. Všechny jsou vyvinuty a vyrobeny podle norské receptury, což zaručuje splnění striktních požadavků na obsah, čistotu a kvalitu. Naším hlavním výrobcem je Pharmatech, který je certifikovaným výrobcem u GMP a zároveň jedním z největších výrobců doplňků stravy v Norsku. Certifikát GMP si můžete prohlédnout zde.

Losos
Salfresh

Z živé ryby získáváme čerstvý olej do 75 minut

Kvalita rybího oleje se měří v jeho čerstvosti. Náš dodavatel rybího oleje Nordlaks produkuje jeden z nejčerstvějších olejů na světě. Přímo z moře vylovení lososi jsou převezeni na břeh ještě živí. Pouhých 75 minut poté, co se dostanou na souš, získá se z nich nejčerstvější rybí olej, který používáme v našich kapslích, abychom zaručili tu nejvyšší kvalitu.

SZU

Zaručený obsah OMEGA-3

Ve Státním veterinárním ústavu v Olomouci necháváme pravidelně testovat kapsle OmegaMarine PREMIUM . Garantujeme vám, že obsahují přesně takové množství DHA a EPA omega-3 mastných kyselin, jaké je uvedené na obalu. Výsledky testů aktuálních a předešlých šarží.

SVU Olomouc

Splňujeme české i evropské předpisy

Akreditované laboratoře Státního zdravotního ústavu v Praze pravidelně testují naše produkty, abyste měli jistotu, že kupujete doplňky vyrobené v souladu s předpisy České republiky a Evropské unie. Výsledky testování naleznete zde .

Cena odpovědnosti

Čestné uznání za společenskou odpovědnost

Společnost NaturaMed získala od hejtmana Jihočeského kraje čestné uznání za společenskou odpovědnost. Vyhodnocovala se témata jako udržitelnost, odpovědné podnikání, nebo respekt k zaměstnancům. Je velmi těžké udržet tíhu tlaku, který je neustále vyvíjen na společnosti. Ale na druhé straně je to silný motivační prvek, ve kterém chceme jako společnost obstát.

GOED

Globální organizace pro EPA a DHA omega-3

Jsme členem celosvětové organizace GOED, která se zabývá vlivem nenasycených mastných kyselin omega-3 na lidské zdraví. Jejím cílem je zvýšit konzumaci omega-3. Zároveň zaručuje, že členové organizace vyrábí kvalitní produkty, kterým mohou zákazníci věřit. Certifikát GOED si můžete prohlédnout zde.

Orivo
ORIVO

Zaručený původ

Certifikace ORIVO zaručuje, že ingredience v našich produktech jsou autentické a že náš olej opravdu pochází z lososů čistých a nedotčených arktických vod Norska. Toto revoluční ověření ingrediencí zaručuje naprostou autenticitu, takže máte jistotu, že dostanete vysoce kvalitní produkt.

Vitamín K2

Čistě přírodní vitamín K2

Pro výrobu našeho vitamínu K2 používáme přírodní vitamín Menachinon-7, který nám dodává certifikovaná italsko-americká laboratoř Gnosis. Produkce složky MK-7 vychází z několikasetleté japonské praxe fermentování potravin pomocí bakterií Bacillus subtilis natto.

Nejkoncentrovanější OMEGA-3

Nejkoncentrovanější OMEGA-3

Omega-3 mastné kyseliny, které jsou součástí našich kapslí CardioMax , získáváme od špičkového norského výrobce GC Rieber. Jejich řada VIVO MEGA omega-3 koncentrátů přináší až 90% koncentraci triglyceridů z tučných ryb, kterou vaše tělo velmi snadno vstřebává a získává tím potřebnou dávku nenasycených tuků.

CalGo

Vápník z mořských zdrojů

Pro výrobu doplňku FlexiMed používáme kvalitní vápník z mořských zdrojů získávaný zdokonaleným patentovaným procesem od norské společnosti Hofseth Biocare. Vápník z mořských ryb je jedinečný a snáze se vstřebává, protože je stejný jako vápník nacházející se v našem těle.

Rybí olej LYSI

Olej z tuňáků nejlepší kvality

Žvýkací kapsle OmegaMarine Rybičky obsahují rybí olej LYSI té nejvyšší kvality. Vysoký obsah DHA omega-3 mastných kyselin je důležitý zejména pro podporu vývoje a fungování mozku.

Zodpovědná Firma

Chováme se zodpovědně

Otázka ochrany životního prostředí je pro nás důležitá. Proto jsme se zapojili do projektu „Zodpovědná firma“. Vzděláváme se v oblasti třídění a recyklace odpadů a zároveň se staráme o ekologickou likvidaci obalových materiálů.

European Food Safety Authority

Zdokumentovaný efekt

Všechny naše produkty obsahují ingredience se zdokumentovanými účinky na zdraví. To probíhá pod záštitou evropského úřadu EFSA (European Food Safety Authority). Při výrobě všech produktů se držíme předepsaných norem. To je také důvod, proč od nás můžete očekávat maximální možnou kvalitu.

Eko-kom

Pomáháme s ochranou životního prostředí

Díky zapojení v systému EKO-KOM se v loňském roce dosáhlo úspory emisí skleníkových plynů o 902 970 tun CO2 ekv. a uspořilo se tak 24,5 mil. GJ energie. Za loňský rok se podařilo díky tříděnému sběru obalových odpadů a jejich celkovému využití uspořit 335,4 mil. m3 vody.V roce 2022 bylo na trh v ČR uvedeno celkem 1 312 804 tun obalů, z toho se pak podařilo vytřídit a předat k recyklaci nebo jinému využití 1 065 311 tun, tzn. celková míra recyklace a využití obalů dosáhla 81 %.

Náš podíl na celkovém snížení produkce skleníkových plynů činí 88,00 tun CO2 ekv. a tak bylo uspořeno 2 384,82 GJ energie.

Certifikát ZDE

On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna
image/svg+xml ?