Rybář

Navazujeme na 150 let norské tradice ve zpracování rybího oleje.

Norsko je známé svým rybolovem a tradicí v produkci kvalitního a zdravého rybího oleje bohatého na omega-3.
Více o NaturaMed
Naturamed Omega-3

Naše historie

V 90. letech vybudovali naši majitelé úspěšnou firmu s kvalitními produkty s omega-3. Stavěli na 150 let staré tradici, začali prodávat rybí olej a měli velký úspěch.

V roce 2006 s těmi doplňky stravy vstoupili na český trh a tady se brzy stali jedničkou v oboru. Dnes má NaturaMed 2,7 milionu spokojených zákazníků.

Nejprodávanější omega-3

Češi konzumují velmi málo ryb

“Když jsem v roce 1999 poprvé navštívil Českou republiku, hned jsem se do ní zamiloval. Atmosféra, kultura a pohostinnost českých lidí, vše bylo úžasné. Všiml jsem si ale, že Češi příliš nejedí ryby. To je oproti Norsku velký rozdíl.

Protože jsem byl od mala vášnivý rybář, zjistil jsem, že ryby mi ryby chutnají, ale také to, že jsou velmi zdravé. I to byl důvod, proč jsem v 90. letech založil ve Skandinávii firmu na prodej doplňků stravy s omega-3. Brzy se z nich stal velký hit. Když jsem viděl, že v Česku se ryby tolik nejedí, rozhodl jsem se přivézt naši norskou omegu i sem.ˮ

Knut-Erik Karlsen

zakladatel a spolumajitel

Nejprodávanější omega-3

Naše filozofie

Naší filosofií je pomáhat lidem v utužování jejich zdraví díky kvalitním doplňkům stravy. Proto dáváme svým zákazníkům možnost vyzkoušet si naše doplňky stravy zdarma. Následně se mohou sami co nejlépe rozhodnout, zda budou v užívání pokračovat dlouhodobě.

Ingredience, které používáme, mají zdokumentovaný efekt a jsou doporučované zdravotnickými institucemi. Všechny produkty jsou vyrobeny podle norské receptury a dodržují vysoké nároky na kvalitu a čistotu.

Naše produkty
NaturaMed Vize

Naše vize

Naší vizí je být lídrem a udávat trendy v oboru. Zaměřujeme se na sdílení informací o zdraví a doplňcích stravy nejen s odborníky, ale i s širokou veřejností. Chceme přispívat ke zdraví a pohodě celé společnosti.

NaturaMed Tým

My jsme NaturaMed a jsme tu pro vás!

Náš tým má více než 30 let zkušeností s doplňky stravy. Zakládáme si na férovém a vstřícném postoji ke každému zákazníkovi.

Náš tým
NaturaMed Partner pro zdraví

Zdraví je vše!
Pomáháme potřebným!

Osudy těch méně šťastných nám nejsou lhostejné, proto se často zapojujeme do pomoci potřebným. Darujeme jak naše produkty, tak finanční prostředky.

Jak pomáháme
Více než 2.7 milionu spokojených zákazníků

Více jak 2 700 000 spokojených zákazníků

Od našeho vstupu na český trh v roce 2006 vyzkoušelo naše produkty už více než 2 700 000 zákazníků. Přečtěte si jejich zkušenosti.

Přečtěte si jejich příběhy
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna