Rybář

Stavíme na 150 let staré norské tradici ve zpracování rybího oleje

Zdravý rybí olej bohatý na omega-3 se v Norsku zpracovává tradičním způsobem.
Nejprodávanější Omega-3
1

Naše historie

V 90. letech vybudovali naši majitelé ve Skandinávii úspěšnou firmu s kvalitními produkty s omega-3. Stavěli na 150 let staré tradici a začali prodávat rybí olej – nejcennější zdroj těchto nenasycených mastných kyselin. V roce 2006 vstoupili i na český trh a tady se brzy stali jedničkou v oboru. Dnes máme víc než 2,7 milionu spokojených zákazníků.

Poznejte našeho majitele
2

Naše filozofie

Naší filozofií je pomáhat lidem v utužování jejich zdraví díky kvalitním doplňkům stravy. Proto dáváme svým zákazníkům možnost vyzkoušet si produkty zdarma.

Používáme ingredience, které mají zdokumentovaný efekt a jsou doporučené zdravotnickými institucemi. Všechny produkty jsou vyvinuty a vyrobeny podle norské receptury, což znamená vysoké nároky na obsah, čistotu a kvalitu.

Naše produkty
Nejprodávanější omega-3
Vědci
3

Naše vize

Naší vizí je být lídrem a udávat trendy v oboru. Zaměřujeme se na sdílení informací týkajících se zdraví a prodej doplňků stravy. Chceme přispívat ke zdraví a pohodě našich zákazníků všemi dostupným prostředky!

Odborná sekce

Váš partner pro zdravý život

pomáháme

Zdraví je vše!
Pomáháme potřebným!

Víra těch méně šťastných nám není lhostejná, proto se zapojujeme do pomoci potřebným. Buď darujeme naše produkty, nebo finanční prostředky.

Pomáháme
Více než 2.7 milionu spokojených zákazníků

Více jak 2 700 000 spokojených zákazníků

Od roku 2006, kdy jsme vstoupili na český trh, vyzkoušelo naše produkty více než 2 700 000 zákazníků. Tak proč se k nim nepřipojit?

Přečtěte si jejich příběhy
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna
image/svg+xml ?