My jsme NaturaMed a jsme tu pro vás!

Náš tým má více než 30 let zkušeností s doplňky stravy. Lidské zdroje a firemní kultura jsou tajemstvím našeho úspěchu.

Tým NaturaMed
Martin Kozelský

Kdo stojí za NaturaMed

Naše společnost je založená na norských tradicích a vysoké kvalitě. Zakladatelé a majitelé jsou Norové a spolu s nimi firmu řídí Martin Kozelský, který je ředitelem společnosti od roku 2012. Martin považuje lidské zdraví za to nejcennější, co máme. Proto chce svou prací přispívat k posílení zdraví veřejnosti a šířit povědomí o doplňcích stravy.

Martin Kozelský, Ředitel společnosti

Naše vize
Zákaznický servis NaturaMed

Náš zákaznický servis
– jak vám můžeme pomoci?

Naši kvalifikovaní operátoři mají dlouholeté zkušenosti a znalosti o doplňcích stravy a jejich účincích na zdraví. Každý den mluví s více než 4 000 zákazníky, kterým odpovídají na dotazy a pomáhají jim při výběru doplňků stravy na míru. Občas ale někdo volá i proto, aby si hezky popovídal, a naši operátoři jsou rádi, že tu pro naše zákazníky mohou být.

sklad

Naše logistické centrum – moderní a velice rychlé!

Každý den zabalíme okolo 7 000 balíčků a 6 000 dopisů, které od nás putují přímo do rukou našich zákazníků. Vždy máme více než 400 000 položek skladem, které můžeme odesílat ihned po obdržení objednávky. Díky tomu zákazníci obdrží své balíčky co nejdříve.

Naše produkty
Společně s více než 200 kolegy zajišťujeme,abyste od nás získali to nejlepší.
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna