Vitamín K2 Complex pro zdravé srdce a kvalitní kosti

Vitamín K2 Complex pro zdravé srdce a kvalitní kosti

5 minut čtení 1592

Co je dobré podpořit uprostřed zimy? Například své kosti a cévy. Ne vždycky na ně myslíme, proto jsme se rozhodli upozornit na jejich kondici a také umožnit Vám vyzkoušet produkt měsíce zdarma. S chutí do toho!

Mnozí ani netuší, že vitamín K2 existuje.

Jak jste na tom Vy? Pravda je, že ve škole nás o něm moc neučili.

Vitamín K řadíme mezi vitamíny rozpustné v tucích. Ty se na rozdíl od vitamínů rozpustných ve vodě v těle ukládají na delší dobu. Ani tak ale nelze hovořit o zásobách na dlouhá léta. Jak už zařazení vitamínu K napovídá, vyplatí se ho konzumovat během jídla s nějakým tukem. Docílí se tím lepší vstřebatelnosti a tím pádem i využitelnosti. 

Vitamín K má tři důležité úkoly: 

  • zajistit správnou hemokoagulaci – krevní srážlivost,
  • pomoci uložit vápník z krve do kostí,
  • postarat se o dobrou kondici srdce.

Zajímavost: Vitamín K2 si skvěle rozumí s vitamínem D. Bez nich by nemohl probíhat důležitý proces ukládání vápníku do kostní hmoty.

K čemu je produkt Vitamín K2 Complex dobrý?

V prvé řadě napomáhá tělu v hospodaření s vápníkem. Ten se postupně z potravy vstřebá do krve. Jeho správná hladina zde hraje velkou roli. Nemělo by ho být málo, ale také ani moc. V tom případě by se mohl ukládat do cévních stěn. Vitamín K2 společně s vitamínem D pomohou tomu, aby zde nezůstal a uložil se do kostí. 

Naše kosti by měly mít dostatek vápníku, proto je s postupujícím věkem čím dál důležitější myslet na jeho příjem. Nároky organismu se totiž zvyšují. A Vy tomu můžete pomoci právě díky vitamínu K2. Vyzkoušejte ho na měsíc zdarma!

Pro koho je Vitamín K2 Complex určený?

Doporučujeme ho dospělým osobám, které chtějí podpořit zdraví svého srdce a zároveň dbají také na odolnost svých kostí. Vitamínu K2 je obecně ve stravě málo. Jeho bohatým zdrojem jsou fermentované sójové boby. Jenže kdo je vůbec někdy jedl? 

Vitamín K2 se zkrátka vyplatí doplňovat. Tím spíš, když nám stačí jediný doplněk stravy, kde kromě něj získáme i tolik potřebný vitamín D. Vyzkoušejte ho! 

Na užívání vitamínu K by si měly dát pozor pouze osoby, které užívají léky na ředění krve. V takovém případě se prosím poraďte se svým lékařem. 

Jak si Vitamín K2 Complex objednat zdarma?

Klikněte na tento odkaz, kde jednoduše vytvoříte objednávku. Měsíční balení produktu je zdarma, platí se pouze poštovné a balné 49 Kč.

Objednávka je nezávazná – chceme našim zákazníkům nabídnout možnost vyzkoušet si produkt před nákupem plného balení. 

 

Vitamín K2 Complex

Vitamín K2 Complex Měsíční balení

Vitamín K2, často označovaný jako supervitamín, má zdokumentovaný účinek na zajištění normální srážlivosti krve a podílí se také na optimálním stavu kostí. V běžné stravě se vitamín K2 téměř nenachází, je proto dobré ho doplňovat v kapslích.

Vaše komentáře

Ivana Petrlová

K2

Jana Sidova

Neco na srdce.

Dana Nováčková

Mám zájem o balení vitamínu K

Leština Zdeněk

Vyzkouším to.

Přidat komentář

Sdílet

Mohlo by vás zajímat

On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna