hory
Filip Adel
Filip Adelprofesionální cyklista a reprezentant ČR

AquaMAGNESIUM - to nejlepší pro mé svaly a psychickou pohodu

Během maratonské sezóny od dubna do října jsem téměř každý víkend na závodech. V roce 2022 jsem absolvoval 24 startů, 8 z nich jsem proměnil ve vítězství. Tratě, kde závodím, mají mnohdy extrémní parametry. Jezdí se v náročném terénu a závody s délkou přes 100 kilometrů s pořádnou dávkou nastoupaných metrů nejsou výjimkou. Abyste to zvládli, potřebujete mít v pořádku svaly, musíte mít pořád hodně sil a celou dobu se koncentrovat.

„AquaMAGNESIUM užívám pravidelně proto, abych snížil svou únavu a vyčerpání při, ale i po závodech a udržel si v kondici svoje svaly a mysl. Všichni víme, že vítězství je také o hlavě.“

Právě s udržením psychické pohody mi AquaMAGNESIUM pomáhá. I díky tomu jsem bral letos celkové prvenství v maratonském Českém poháru. V seriálu Prima Cup jsem dokonce získal už po šesté v řadě první místo v celkovém hodnocení. Mám štěstí, že se můžu věnovat sportu, který mám tak rád.

Chci se mu věnovat dál a tak musím dělat vše proto, abych se udržel zdravý. AquaMAGNESIUM mi pomáhá nejen s podporou imunitního systému, ale i s udržením normální hladiny testosteronu, který proměňuji na trati v energii. Díky ní můžu bojovat o vítězství. Je jedno, jestli jedete závod, nebo jen na vyjížďku pro radost, AquaMAGNESIUM vám pomůže mít dobrý pocit pokaždé.

AquaMAGNESIUM
Zjistěte více o AquaMAGNESIUM, přečtěte si více o složení a zdravotních benefitech
Filip Adel
Partner
Filip Adelprofesionální cyklista a reprezentant ČR
AquaMAGNESIUM
Zjistěte více o AquaMAGNESIUM, přečtěte si více o složení a zdravotních benefitech

Co říkají naši zákazníci

On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna