Více chuti do života? Méně únavy a stresu? Vyzkoušejte ŽenŠen Energy+

Více chuti do života? Méně únavy a stresu? Vyzkoušejte ŽenŠen Energy+

2 minuty čtení 1207

Míváte pocit, že byste potřebovali snad konev kávy, aby vás postavila na nohy? Pak si přečtěte, proč by právě Vám mohl pomoci ženšen!

Povzbudí jako káva, ale nemá vliv na trávicí potíže

Ženšen je rostlina, která se využívá tisíce let. Je tedy dobře prověřená a účinná. S čím si hravě poradí?

  • Pomáhá snižovat míru únavy a vyčerpání,
  • je vynikající proti stresu,
  • pomáhá uchovat si fyzickou i duševní výkonnost,
  • podporuje činnost mozku, paměť a koncentraci.

Ženšen Vás zkrátka nakopne do života. Ostatně přezdívá se mu mnoha jmény a není náhodou, že jedno z nich je „životabudič“. 

A proč je lepší než káva? Jeho působení je dlouhodobé, na rozdíl od šálku kávy, jehož účinek Vás povzbudí na pár hodin. Pak je tu ještě jeden bonus: po ženšenu se neobjevují potíže se zažíváním ani běhavka jako po kávě. 

Ženšen neobsahuje kofein. Je proto ideální pro osoby, které se mu z nějakého důvodu musí vyhnout.

Co dalšího obsahuje ŽenŠen Energy+?

Jsou to vitamíny skupiny B – konkrétně vitamíny B3, B5, B6 a B12. Obecně o nich můžeme říci, že podporují náš nervový systém. Přispívají k energetickému metabolismu a stejně jako vitamín C je oceníme proti únavě a vyčerpanosti.

Zajímavou ingrediencí produktu ŽenŠen Energy+ je výtažek z pepře. V doplňku stravy byste ho možná nečekali. Co tu tedy dělá? Pepř je vynikajícím, i když méně známým prostředkem pro povzbuzení nervové soustavy. Jak se tu vše hezky navzájem doplňuje, že?

Nevíte, jestli ŽenŠen Energy+ vyzkoušet?

My ho upřímně doporučujeme všem, kteří se čas od času cítí unaveni. Pomůže po fyzické i duševní stránce. Ženšen se pohodlně užívá v kapslích a má dlouhodobé působení. Nehodí se pouze pro děti, těhotné a kojící ženy a pozor by si měli dát lidé s vysokým krevním tlakem.

Mnoho našich zákazníků si pochvaluje možnost vyzkoušet měsíční balení produktu zdarma. Nyní máte příležitost objednat si také ŽenŠen Energy+ pouze za poštovné a balné 49 Kč. Klikněte na tento odkaz a v několika jednoduchých krocích vytvořte svou nezávaznou objednávku. 

Objednat ŽenŠen Energy+ zdarma. 

ŽenŠen Energy+

ŽenŠen Energy+ Měsíční balení

Obsahuje pravý Panax ginseng C. A Meyer – světově nejznámější surovina pro zvýšení energie.

Přidat komentář

Sdílet

Mohlo by vás zajímat

On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna
image/svg+xml ?