Ahoj z Norska!

Ahoj z Norska!

7 minut čtení 4776

Ahoj, jmenuji se Nina a pocházím z Norska. Pro společnost Naturamed Pharmaceuticals s.r.o. pracuji již 13. rokem. Pobývám v norském Drammenu poblíž Osla, hlavního města Norska. Zde pracuji společně s majitelem a zakladatelem společnosti Naturamed již mnoho let. Avšak jednou za měsíc se vydávám do Českých Budějovic za českými kolegy.


Přinášíme zdraví českému lidu s doplňky stravy z Norska!


Možná, že už jste o Naturamed a jeho doplňcích stravy z Norska slyšeli a není to pro vás žádná novinka. Ale možná o tom teď čtete poprvé. Naturamed přináší vysoce kvalitní doplňky stravy z Norska, které jsou známé díky svým nejprodávanějším omega-3 kyselinám, zejména pak produktem Omegamarine PREMIUM vyrobeným z norského lososového oleje.

Skrze tuto norskou sekci na našem blogu vám jako ambasadorka přiblížím více zajímavosti z Norska, místa, které dalo vzniknout produktům Naturamed. Naší misí je přinést zdravý životní styl českým občanům díky vysoce kvalitním doplňkům stravy a současně zajistit, abyste pokaždé byli spokojeni s produktem, který si u nás zakoupíte. Jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme na vaší cestě za zdravým životním stylem. V článcích věnovaných Norsku se také dozvíte mnohem více o naší kultuře, přírodě, zdraví, zvycích a další zajímavá fakta. Doufám, že si užijete čtení!


,,V Norsku máme přísloví – „frisk som en fisk‘‘ – jednoduše přeloženo „zdravý jako ryba‘‘. A to je také naše mise – přinést kvalitní doplňky stravy českým občanům, aby podpořili své zdraví každý den!"


Přidat komentář

Sdílet
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna