K čemu mají muži prostatu a proč by to měly vědět i ženy?

K čemu mají muži prostatu a proč by to měly vědět i ženy?

2 minuty čtení 5940

Tento článek není určený pouze pro pány. I ženy by totiž měly vědět, jak pečovat o zdraví svých manželů či tatínků. A protože se o prostatě příliš nemluví, věnujeme tomuto tématu následující řádky.

Víte, kde je prostata a jak vypadá?

Prostata je kulatý orgán ležící v pánvi. Za normálních okolností připomíná kaštan a má za úkol produkovat tzv. prostatický sekret – ten udržuje spermie životaschopné. Prostata se však s přibývajícím věkem často zvětšuje, a to až do velikosti citronu. Ačkoli toto zvětšení nemusí samo o sobě znamenat nic vážného, přináší velké nepohodlí.

Zvětšená prostata tlačí na močovou trubici, což znamená problémy s vyprazdňováním.

Co všechno může způsobit zvětšená prostata?

Obtíže nejrůznějšího charakteru – časté močení, noční močení nebo pocit, že se močový měchýř nevyprázdnil úplně. S tím je spojeno neustálé nucení na močení, jenže na toaletě se pak úspěšná akce nekoná. Nezřídka muže potrápí také únik moči.

Zvětšená prostata bohužel přináší zhoršenou kvalitu života. Muži, kteří jí trpí, si raději odepřou návštěvu u přátel nebo společenskou událost, protože je jim trapné stále odbíhat na toaletu. Na některá místa raději nechodí vůbec, pokud nemají jistotu, že poblíž najdou WC. 

Tušíte, čím je možné podpořit funkci prostaty?

Péči o zdraví se většinou věnují více ženy. Přece jen mají dar si uvědomit, že je dobré být o krok napřed, a neřeší problémy až ve chvíli, kdy nastanou. Proto mají tak důležité místo i v ryze mužské problematice, jako je prostata – mohou své blízké přesvědčit, aby se svému zdraví věnovali včas. Mnoho zákazníků nám už řeklo, že doplněk stravy na prostatu jim doporučila právě jejich žena.

Ten produkt se jmenuje ProstaXin. V jeho složení dominují zinek a selen – dva nejdůležitější prvky pro mužské zdraví. Mají pozitivní vliv na tvorbu spermatu a přispívají k udržení normální hladiny testosteronu. Kromě nich obsahuje ProstaXin výtažek z rostliny Serenoa plazivá, jež má příznivé účinky při zvětšení prostaty.

A proto, dámy, manželky, dcery či sestry, apelujte na muže, aby mysleli na svou prostatu, i když je třeba zatím nijak netrápí. ProstaXin je nyní možné vyzkoušet na měsíc zdarma (pouze za poštovné a balné 49 Kč), takže není důvod váhat. Objednejte si jedno balení, protože lepší příležitost začít už mít nebudete.

 

ProstaXin

ProstaXin Měsíční balení

Speciální receptura na podporu zdraví prostaty a močových cest. Doplněk stravy určený nejen mužům okolo padesátky. Kombinace přírodních aktivních složek, kterým opravdu můžete důvěřovat.

Vaše komentáře

Miroslav Fejfar

Chci výrobek vyzkoušet

Irena Urbanová

Dobrý den, chtěla bych objednat jedno balení zdarma za 49,- Kč

Jiří Fiala

Obědnavam zkušební měsíční balení

Přidat komentář

Sdílet

Témata článku:

Mohlo by vás zajímat

On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna