Lékaři

Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Poradenský psycholog, grafolog, lektor.

V současné době pracuje jako poradenský psycholog, lektor a kouč osobního rozvoje. V oblasti vzdělávání působí přes 18 let. V oblasti vzdělávání dospělých se zaměřuje na „soft skills“ témata psychosociální, manažerské, pedagogické, obchodní, komunikační, jak ve firemních, tak i v otevřených kurzech.

Současně se poslední 2 roky zabývala pedagogickou činností jako pedagog oboru psychologie na vysoké škole JČU na katedře Výchova ke zdraví.

Dále se v letech 2017-2021 aktivně podílela ve zdravotně sociální oblasti – v domácí péči, v terénní práci s pacienty a současně na vzdělávání zdravotního personálu.


V individuálním poradenství se zabývá pracovními i partnerskými vztahy, rodinnými problémy, řeší osobní krize a ukazuje lidem jiný úhel pohledu na danou situaci.

V oblasti osobního rozvoje se zaměřuje na potenciál osobnosti a na to, jakým způsobem, formou a metodou by se klient mohl rozvíjet a posunout ve svém osobním vývoji dále.

Pomáhám klientům nalézt jejich skrytý potenciál, slabé a silné stránky, vlastní motivační faktory k růstu a ke změně.


Pracuje s lidmi na vědomé úrovni, využívám i prvky racionálně emoční terapie. Zaměřuje se na reálné a dosažitelné změny a cíle v životě.


Pořádám otevřené semináře soft skills pro ty klienty, kteří mají zájem se učit a pracovat na sobě v oblastech osobního rozvoje, komunikace, emoční inteligence a psychologie osobnosti.

Vede odborné vzdělávací semináře ve firmách jak v oblasti managementu, v prodeji, tak i v sociální sféře. Kromě vědecké činnosti se zaměřuje především na člověka, na dar lidskosti, úcty a pochopení.

 

 


Naši odborníci Vám ochotně poradí, pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů a jejich užívání.

Naši zdravotní odborníci:

Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA

Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol, předseda Akreditační komise pro AIM při MZ ČR, vedoucí katedry AIM při IPVZ, vedoucí národního dispečinku intenzivní péče při MZ ČR a člen Klinické skupiny MZ ČR.

Profil zdravotního odborníka
Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

MUDr. Jiří Vejvoda

Primář na Kardiologické klinice 2. LF UK a FN Motol.

Profil zdravotního odborníka
Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Mgr. Margarita Iliopulu, DiS

Registrovaná nutriční terapeutka.

Profil zdravotního odborníka
Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

MUDr. Marcel Koch

Interní lékař v atestační přípravě oboru Vnitřní lékařství.

Profil zdravotního odborníka
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna
image/svg+xml ?