Lékaři

Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Poradenský psycholog, grafolog, lektor.

V současné době pracuje jako poradenský psycholog, lektor a kouč osobního rozvoje. V oblasti vzdělávání působí přes 18 let. V oblasti vzdělávání dospělých se zaměřuje na „soft skills“ témata psychosociální, manažerské, pedagogické, obchodní, komunikační, jak ve firemních, tak i v otevřených kurzech.

Současně se poslední 2 roky zabývala pedagogickou činností jako pedagog oboru psychologie na vysoké škole JČU na katedře Výchova ke zdraví.

Dále se v letech 2017-2021 aktivně podílela ve zdravotně sociální oblasti – v domácí péči, v terénní práci s pacienty a současně na vzdělávání zdravotního personálu.


V individuálním poradenství se zabývá pracovními i partnerskými vztahy, rodinnými problémy, řeší osobní krize a ukazuje lidem jiný úhel pohledu na danou situaci.

V oblasti osobního rozvoje se zaměřuje na potenciál osobnosti a na to, jakým způsobem, formou a metodou by se klient mohl rozvíjet a posunout ve svém osobním vývoji dále.

Pomáhám klientům nalézt jejich skrytý potenciál, slabé a silné stránky, vlastní motivační faktory k růstu a ke změně.


Pracuje s lidmi na vědomé úrovni, využívám i prvky racionálně emoční terapie. Zaměřuje se na reálné a dosažitelné změny a cíle v životě.


Pořádám otevřené semináře soft skills pro ty klienty, kteří mají zájem se učit a pracovat na sobě v oblastech osobního rozvoje, komunikace, emoční inteligence a psychologie osobnosti.

Vede odborné vzdělávací semináře ve firmách jak v oblasti managementu, v prodeji, tak i v sociální sféře. Kromě vědecké činnosti se zaměřuje především na člověka, na dar lidskosti, úcty a pochopení.

 

 


Naši odborníci Vám ochotně poradí, pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů a jejich užívání.

Naši zdravotní odborníci:

Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA

Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol, předseda Akreditační komise pro AIM při MZ ČR, vedoucí katedry AIM při IPVZ, vedoucí národního dispečinku intenzivní péče při MZ ČR a člen Klinické skupiny MZ ČR.

Profil zdravotního odborníka
Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Mgr. Margarita Iliopulu, DiS

Registrovaná nutriční terapeutka.

Profil zdravotního odborníka
Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

MUDr. Marcel Koch

Interní lékař v atestační přípravě oboru Vnitřní lékařství.

Profil zdravotního odborníka
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna