Lékaři

Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA

Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol, předseda Akreditační komise pro AIM při MZ ČR, vedoucí katedry AIM při IPVZ, vedoucí národního dispečinku intenzivní péče při MZ ČR a člen Klinické skupiny MZ ČR.

Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA se narodil 29. 5.1969 v Praze. Po ukončení studií na Fakultě dětského lékařství (dnes 2. LF) Univerzity Karlovy nastoupil na Kliniku anesteziologie a intenzivní medicíny ve FN Motol.

Postupně pracoval na všech úsecích kliniky, včetně dětské kardioanestezie a dětské resuscitační péče. Nejdelší část svého pracovního života pak působil na kardiochirurgii pro dospělé, 6 let jako vedoucí lékař pooperačního oddělení. Absolvoval několik středně a dlouhodobých stáží v zahraničí.

V roce 2009 byl zvolen primářem KARIM 2. LF UK a FN Motol, v roce 2014 pak jmenován jejím přednostou. Své bohaté zkušenosti zúročil ve více než 130 publikacích v zahraničních i domácích odborných časopisech, počet citací přesáhl 230, Hirschův index 11. Je hlavním autorem a editorem 5 monografií.

Pravidelně přednáší na odborných kongresech a vzdělávacích akcích doma i v zahraničí. Je odborným garantem oboru A+IM na 2. LF UK, vedoucím Katedry anesteziologie a intenzivní medicíny IPVZ a předsedou Akreditační komise A+IM při MZ ČR. Je členem řady národních i mezinárodních odborných společností a čestným lektorem simulační medicíny Aeskulap akademie.


Naši odborníci Vám ochotně poradí, pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů a jejich užívání.

Naši zdravotní odborníci:

Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA

Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Poradenský psycholog, grafolog, lektor.

Profil zdravotního odborníka
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA

Mgr. Margarita Iliopulu, DiS

Registrovaná nutriční terapeutka.

Profil zdravotního odborníka
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA

MUDr. Marcel Koch

Interní lékař v atestační přípravě oboru Vnitřní lékařství.

Profil zdravotního odborníka
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna