Lékaři

Mgr. Margarita Iliopulu, DiS

Registrovaná nutriční terapeutka.

Jako registrovaná nutriční terapeutka pracuje od roku 2006. Několik let pracovala jako nutriční terapeutka se zaměřením na zdravý životní styl a prevenci srdečně-cévních onemocnění. Poté sbírala zkušenosti v zahraničí, kde se věnovala redukci hmotnosti, úpravě životního stylu při zdravotních potížích a analýze tělesného složení v odborném středisku zabývajícím se fyzioterapií a hipoterapií. Po návratu do České republiky pracovala v centru zabývajícím se zdravým hubnutím. 

Od roku 2012 pracuje v nutriční poradně FitBee na pozici vedoucí nutriční terapeutky. Věnuje se odbornému výživovému poradenství, dále připravuje a organizuje semináře se zaměřením na výživu a životní styl, zdravotně preventivní akce pro širokou veřejnost či zaměstnance různých společností, akreditovaný kurz výživy MŠMT Poradce pro výživu. 

Pravidelně si rozšiřuje své znalosti na odborných seminářích a konferencích. Aktivně se věnuje přednáškové, lektorské a publikační činnosti.

 • Od roku 2012 pravidelně přednáší témata výživy a vede zdravé redukční pobyty a programy zaměřené na změnu životního stylu v Resortu Svatá Kateřina.
 • Od roku 2012 jako lektor přednáší o výživě sportujících dětí v rámci projektu "Děti na startu", který zaštiťuje Český svaz aerobiku a fitness (FISAF) a školí o sportovní výživě na kurzu pro trenéry sportovního aerobiku II. třídy. 
 • V roce 2019 se podílela na natáčení pořadu "Mladší o 10 let" na televizi Nova, kde pomáhala učastníkům pořadu se změnou svého životního stylu.
 • V letech 2015-2019 byla součástí nutričního týmu FAČR (pro fotbalové reprezentace U15-U21, A-tým a 10 celorepublikových fotbalových akademií).

Vzdělání

 • Mgr., 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "nutriční specialista"
  • Nařízení vlády č. 31/2010 Sb. o oborech specializačního vzdělávání a označení odbornosti zdravotnických pracovníků se specializovanou způsobilostí
   •  Nutriční terapeut se specializací pro výživu dospělých a dětí, klinický nutriční terapeut 
 • Bc., 3. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, obor "veřejné zdravotnictví"
 • DiS., Vyšší odborná škola zdravotnická a střední zdravotnická škola 5. května v Praze, obor "diplomovaná dietní sestra"
 • Střední zdravotnická škola v Opavě, obor "všeobecná sestra"

Naši odborníci Vám ochotně poradí, pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se našich produktů a jejich užívání.

Naši zdravotní odborníci:

Mgr. Margarita Iliopulu, DiS

Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA

Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol, předseda Akreditační komise pro AIM při MZ ČR, vedoucí katedry AIM při IPVZ, vedoucí národního dispečinku intenzivní péče při MZ ČR a člen Klinické skupiny MZ ČR.

Profil zdravotního odborníka
Mgr. Margarita Iliopulu, DiS

Mgr. Bc. Jitka Anastazie Meindl

Poradenský psycholog, grafolog, lektor.

Profil zdravotního odborníka
Mgr. Margarita Iliopulu, DiS

MUDr. Marcel Koch

Interní lékař v atestační přípravě oboru Vnitřní lékařství.

Profil zdravotního odborníka
On-line poradna
MUDr. Tomáš Vymazal
Doc. MUDr. Tomáš Vymazal, Ph.D., MHA
Přednosta KARIM 2. LF UK a FN Motol

Chcete se zeptat na naše doplňky stravy a jejich užívání, zeptejte se v online poradně našich odborníků z pohodlí domova.

On-line poradna